yükleniyor

Web Tasarım Fiyatları

Sektörde almış olduğumuz internet tasarım ödülleri sadece şık tasarımlar ile değil aynı zamanda günümüz teknoloji ve standartlarının yakından takip edilmesinden kaynaklanıyor


Web Tasarım AjansıWeb tasarim; internet sitenizin, görüntüsü, çalışma şekli ve içeriği hususunda, temel bilgileri verir. Web tasarım, fikirlerin hedeflenen gayelar doğrultusunda, yazılıma dönüşme sürecidir. Video, ses kaydı, metinler, görsel ve işitsel araçlar kullanılarak, bir araya geldiklerinde, internet sitesini ortaya çıkarırlar. Web tasarım ajansı, fikirlerinizi tasarım haline getirerek, bu tasarimlarla internet sitenizi ortaya çıkartmaktadır. Web tasarım, kurumsal sitenizin tanıtılmasında etkin rol oynayan unsurlardan biridir.


 


Marka Değeriniz Ön Plana Çıksın


İnsan psikolojinin bilincinde olan internet tasarım ajansı, kurumsal sitenin özelliğini yansıtacak, markasını ön plana 


çıkartacak çalışmalarla, işlevsel bir internet tasarım hizmeti vermektedir. Günümüzde şirketler ya da kurumlar, kendilerini tanıtmak ve internet içinde yer almak için, internet tasarım hizmetine ihtiyac duyar. Web tasarım ajansı, sektördeki şirketinizin ihtiyac analizini yaparak, gaye kitlenizin dikkatini çekecek tasarımlarla, kaliteli bir hizmet vermektedir. Web tasarımı aşamasında, internet sitenizi oluşturacak sayfalarda, görsel ve işitsel nedenlere yer vererek, sitenizi ilgi çekici hale getirmektedir. Teknolojik imkanları en iyi şekilde kullanarak, her sektöre özel, rakiplerinizi kıskandıracak tasarımlarla, markanızı tanıtmaktadır.


Kodlamış olduğumuz internet tasarımlar CSS3 ve HTML5 kod yapısı kullanılarak hazırlanmaktadır, bu yapı sitenizin çok daha hızlı açılmasına imkân sağlar

 


Web tasarım ajansı, teknolojik gelişmeleri takip edilerek, internet trendi olan tasarım fikirleri ve uygulamalarıyla, sitenizi tanıtmada etkin rol oynamaktadır. Tüm bunları bir araya getirirken, görsel ve işitsel gereçleri uygun sistemde uygulayarak, görselliğin ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktadır.

 


Sitenizin Etkileyici Görünmesini Sağlayan Özellikleri En İyi Şekilde Sunuyoruz


Günümüzde, internet tasarım hizmeti alan çoğu firma, sektöründe tanınmalarına ve müşteri potansiyellerinin artmasına nsuretiyle olmuştur. Web tasarım, ticaretle uğraşan firmaların en büyük avantajlarından biri olmuştur. Ürünlerini pazarlama ve kurumsal olarak tanınma hususu ile alakalı, internet tasarımının önemi giderek artmıştır. Sektöründe rakip firmalar, bir adım önde olmak adına, farklı çalışmalarla, internet dünyasında yer almayı başarmıştır. Marka olan çoğu firma incelendiğinde, internet tasarım hizmetinin ne kadar önemli varolduğu görülmektedir. Sitenizin daha sansasyonel görünmesini sağlayan bazı nsuretiyleler bulunmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde, rakiplerinizden önde olabilirsiniz. Web tasarım ajansı olarak, sitenizi daha sansasyonel hale getirme hususu ile alakalıki adımları, sizler suretiyle sıraladık:


• Etkili bir internet sitesi hizmeti verirken, sitenizin sadece dış görünüş bakımından değil, işlevsel olması hususu ile alakalı da çalışmalar yapıyoruz.


• Kurumsal kimliğinize uygun renk ve tasarımlara sahip, işlevsel, farklı içerik tasarımları ile sitenizin, arama motorlarında ilk sıralarda yer almasını sağlayacak çalışmalar uyguluyoruz.


• Web sitenizin, sayfa görüntüleme hızının yavaş olması, giderek ziyaretçi sayınızın düşmesine nsuretiyle olmaktadır. Sayfa hızının önemin bilincinde olarak, sitenizi daha hızlı açılabilir şekle getiriyoruz.


• Web sitesinin işlevsel olmasını sağlayan nsuretiylelerdan biri olan seo çalışmasını en iyi şekilde yaparak, arama motoru sıralamasında yer almanızı sağlayacak çalışmalar yapıyoruz.


• Mobil uyumlu "Responsive" çalışmalar yaparak, tablet, bilgisayar ya da telefona uyumlu şekilde, internet sitesi sayfanızın, en uygun çözünürlükte görüntülenmesini sağlıyoruz.


• Hazırlamış varolduğumuz internet tasarımlar CSS3 ve HTML5 kod yapısı kullanılarak hazırlanmaktadır, bu yapı sitenizin çok daha hızlı açılmasına imkân sağlar.


Ödüllü Web Tasarım Ajansı

Günümüz internet sitelerinde hiç şüphesiz en önemli özellik tablette ve akıllı telefonlarda kusursuz açılmalarıdır. Bu yüzden uzun yıllardır Responsive tasarımları standart olarak sunmaktayız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!