X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0544 513 36 00
>
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Nortecweb, başta yazılım olmak üzere DOMAİN HOSTİNG HAZIR WEBSİTESİ ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini maksimum düzeyde karşılamak ve profesyonel anlamda çözümler üreterek hizmet sunmak amacıyla faaliyete geçmiştir.

Websitenizi kurmanız için Sitemize giriş yapmanız yeterli

Bilişim teknolojileri alanında yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile alan adı tescili, web hosting, uluslararası ve yerli sms,web yazılım ile diğer tüm dijital hizmet alanlarında, direk siparişinizi vererek tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sorunsuz Hizmet - Sürekli Destek

Nortecweb ürünlerinden herhangi birine sahip olduğunuzda, sıfır sorun – kaliteli hizmet almış olursunuz. Tüm ürün ve hizmetlerimizin her zaman arkasında olduğumuzu, herhangi bir durumda dilediğiniz zaman destek ve yardım alabileceğinizin bilincinde olursunuz. Müşterilerimizin yaşadığı sorunları hızlı bir şekilde çözmek ve destek sağlamak, önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet

Tüm ürün ve hizmetlerimizde, piyasa şartları ve koşulları göz önünde bulundurularak, hizmet içeriği ve nitelikleri ile birlikte değerlendirme ile, olabilecek minimum fiyat politikası uygulanmaktadır. Böylelikle, kaliteli ve sorunsuz hizmete en ekonomik fiyatlarla sahip olursunuz.

Tamamen Özel Üretim!

Tüm yazılımlarımız, tamamen YERLİ ÜRETİMDİR.

Sizi de Müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Nortecweb ekibi

0544 513 3600

Top